Specjalista ds. turystyki poszukiwany

Wraz z początkiem sezonu wakacyjnego przybywa ofert pracy związanych z branżą turystyczną

 Z raportu przeprowadzonego przez internetową giełdę pracy infoPraca.pl wynika, iż wraz z połową czerwca w największych internetowych serwisach rekrutacyjnych* pracodawcy z branży turystycznej opublikowali ponad 800 ofert zatrudnienia. Biura podróży, touroperatorzy, pośrednicy oraz agencje turystyczne poszukują w tym roku głównie specjalistów ds. produktu, agentów rezerwacji, kierowców autobusów, konsultantów ds. obsługi turystycznej, rezydentów, pilotów wycieczek oraz przewodników.


W porównaniu do czerwca ubiegłego roku, odnotowaliśmy ponad 12 procentowy wzrost liczby ofert pracy w branży turystycznej – mówi Beata Szilf-Nitka, Dyrektor Generalny, internetowej giełdy pracy infoPraca.pl. Nie zapominajmy, że ubiegły rok był ciężki dla firm z tej branży. Mniejsza liczba klientów, niepewna sytuacja finansowa oraz bankructwa zmusiły wiele podmiotów do cięcia kosztów oraz ograniczenia lub wstrzymania rekrutacji. Jednak dziś otrzymujemy sygnały, że większość naszych klientów z branży turystycznej patrzy na ten rok z dużym optymizmem, inwestując oraz nie obawiając się pogorszenia sytuacji na...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail