Singapore Airlines zacieśnia współpracę z organizacją Tourism Australia

Znaczenie ścisłej współpracy z branżą lotniczą dla rozwoju turystyki w Australii potwierdza nowa umowa handlowa zawarta przez linie lotnicze Singapore Airlines z organizacją rządową Tourism Australia.

 

W ramach trzyletniej umowy, która wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2011 r., Singapore Airlines i Tourism Australia będą wspólnie finansować szereg działań promujących turystykę i mających na celu przyciągnięcie jak największej liczby zagranicznych turystów do Australii. Nowa umowa rozszerza ponad dwudziestoletnią współpracę pomiędzy Singapore Airlines i krajową agencją promocji turystyki.

 

Mak Swee Wah, wiceprezes ds. handlowych w Singapore Airlines, stwierdził, że zacieśnienie strategicznej współpracy z Tourism Australia dowodzi długoletniego przywiązania firmy do rynku australijskiego i jej wkładu w rozwój branży turystycznej.

 

„Zdajemy sobie sprawę z dużych możliwości, jakie stwarza dla Australii kampania promocyjna na rynkach wschodzących, takich jak Chiny, Indie czy Indonezja, jak i rozwiniętych, takich jak Singapur, Niemcy i Francja. Singapore Airlines zainwestuje blisko 1 mln AUD w ramach partnerstwa na rzecz promocji Australii”, mówi Mak Swee...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail