Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


TU EUROPA rozszerza portfolio o ubezpieczenia zdrowotne

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA wchodzi w nowy segment ubezpieczeń i rozszerza swoje portfolio o polisy zdrowotne. Będzie je dystrybuować w biurach podróży, w kanale bancassurance oraz przez internet. Jest to ubezpieczenie opracowane we współpracy z MED CASCO – firmą, która zapewni ubezpieczonym organizację świadczeń medycznych. Sprzedaż polis w  biurach turystycznych wystartowała w lipcu.

Ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez EUROPĘ obejmuje koszty świadczeń medycznych i assistance medycznego, a także koszty rezygnacji z wycieczki, anulowania biletu podróżnego i noclegów. To unikalne ubezpieczenie umożliwia ubezpieczonym skorzystanie ze świadczeń medycznych czy rehabilitacji nawet do trzech lat po wypadku komunikacyjnym lub innym nieszczęśliwym wypadku. Nie ma tu także limitów w ilości wizyt u lekarzy, a zatem jeśli zajdzie potrzeba nawet wielokrotnego korzystania z konsultacji np. ortopedy czy specjalistycznych badań, nie będzie żadnych ograniczeń. Oferta EUROPY charakteryzuje się ponadto wysokim wiekiem przystępowania do ubezpieczenia – aż 70 lat. 

- Ten rodzaj polisy  zapewnia poczucie bezpieczeństwa, opieki i komfortu leczenia. Wyróżnia się bardzo szerokim zakresem świadczeń medycznych,...

Wydanie: 11/2011, PRAWO

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności