TU EUROPA rozszerza portfolio o ubezpieczenia zdrowotne

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA wchodzi w nowy segment ubezpieczeń i rozszerza swoje portfolio o polisy zdrowotne. Będzie je dystrybuować w biurach podróży, w kanale bancassurance oraz przez internet. Jest to ubezpieczenie opracowane we współpracy z MED CASCO – firmą, która zapewni ubezpieczonym organizację świadczeń medycznych. Sprzedaż polis w  biurach turystycznych wystartowała w lipcu.

Ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez EUROPĘ obejmuje koszty świadczeń medycznych i assistance medycznego, a także koszty rezygnacji z wycieczki, anulowania biletu podróżnego i noclegów. To unikalne ubezpieczenie umożliwia ubezpieczonym skorzystanie ze świadczeń medycznych czy rehabilitacji nawet do trzech lat po wypadku komunikacyjnym lub innym nieszczęśliwym wypadku. Nie ma tu także limitów w ilości wizyt u lekarzy, a zatem jeśli zajdzie potrzeba nawet wielokrotnego korzystania z konsultacji np. ortopedy czy specjalistycznych badań, nie będzie żadnych ograniczeń. Oferta EUROPY charakteryzuje się ponadto wysokim wiekiem przystępowania do ubezpieczenia – aż 70 lat. 

- Ten rodzaj polisy  zapewnia poczucie bezpieczeństwa, opieki i komfortu leczenia. Wyróżnia się bardzo szerokim zakresem świadczeń medycznych,...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail