Nowe umowy Amadeus z liniami lotniczymi

 Amadeus zawiera 16 kontraktów z liniami lotniczymi oraz dokonuje przełomowych aktualizacji swojego rozwiązania do dystrybucji usług dodatkowych – Amadeus Airline Ancillary Services


. – Amadeus, światowy dostawca rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla globalnej branży turystycznej, poinformował o zawarciu kolejnych umów z liniami lotniczymi na rozwiązania do zarządzania usługami dodatkowymi. Szesnaście linii podpisało umowy na rozwiązanie Amadeus Airline Ancillary Services, z których dziewięć wdroży system zarówno dla kanałów online, jak i w biurach podróży. Dwóch spośród z tych przewoźników – Cimber i Corsairfly – jest w trakcie wprowadzania rozwiązania, sprzedając usługi dodatkowe na swoich stronach internetowych oraz w biurach podróży w Danii, Francji, Norwegii i Szwecji. Do końca 2011 roku Amadeus chce umożliwić biurom podróży w 15 krajach sprzedaż usług dodatkowych w imieniu linii lotniczych.


– Amadeus Ancillary Services dostarcza...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail