Jesienna edycja szkoleń dla branży turystycznej

Już we wrześniu rozpocznie sie kolejna edycja szkoleń dla branży turystycznej w ramach projektu "Turystyka Rozwoju", dofinansowanego ze środków unijnych. Uczestnicy mogą wybierać spośród takich szkoleń jak Marketing internetowy, Public relations w turystyce, Revenue managment, Event marketing oraz Intensywny kurs języka angielskiego.


Projekt szkoleniowy skierowany jest do menedżerów i pracowników małych i mikro przedsiębiorstw branży turystycznej z województwa małopolskiego. Program szkoleń stworzony został przez ekspertów Fundacji Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości we współpracy z pracownikami branży. Szkolenia łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym wykorzystaniem zdobytych umiejętności.


– Szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem mimo trwającego sezonu turystycznego, a co za tym idzie – wzmożonej pracy w branży turystycznej. Wynika to z dużego zapotrzebowania...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail