Kraina 44 wysp czeka

Jedna z najszerszych plaż w Polsce, słynna latarnia morska, Stawa Młyny, malowniczy deptak i przyjemna morska bryza – to najczęstsze skojarzenia ze Świnoujściem, do którego dotrzemy z Wrocławia w około 2 godziny. 7 sierpnia linie Jet Air uruchomiają sezonowe połączenie do portu Heringsdorf na wyspie Uznam.


Bezpośredni lot do niemieckiego lotniska Heringsdorf, oddalonego od Świnoujścia o ok. 9 km to nowość w sezonowej ofercie wrocławskiego lotniska. – To kolejne, po Gdańsku połączenie z Bałtykiem, które uruchamiamy w czasie tegorocznych wakacji. Cieszymy się, że bezpośrednio z Wrocławia możemy zaoferować szybki i komfortowy przelot na wymarzony urlop, jako alternatywę dla wielogodzinnej podróży samochodem czy pociągiem - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Portu Lotniczego Wrocław. Sezonowe połączenie będzie obsługiwała linia Jet Air, ta sama, która uruchomiła ostatnio poranne loty do Warszawy. Ceny rozpoczynają się od 169 złotych w jedną stronę, a samolot zabierze na pokład 46 pasażerów.
Pierwszy sezonowy lot z Wrocławia planowany jest na 7 sierpnia. Samoloty będą latać na wyspę Uznam w każdą niedzielę o godz. 9.50, a z powrotem o godz. 17.50. – To oznacza, że stęsknieni za widokiem Bałtyku mogą polecieć nawet na jeden dzień i wybrać się na plażę w Świnoujściu albo w Heringsdorfie i zjeść na obiad świeżą rybkę – dodaje Jarosław...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail