Do bankowej stolicy na bank z Wrocławia

Stolica Dolnego Śląska łączy się z bankowo-biznesową stolicą świata. 6 września z wrocławskiego lotniska odleci pierwszy samolot do Zurychu. Połączenie z największym miastem w Szwajcarii uruchamia niemiecki przewoźnik Jetisfaction.


Połączenie Wrocław–Zurych zostanie uruchomione po wakacjach, a pierwszy lot zaplanowano na 6 września. Samoloty będą latały dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki.
- Połączenie ze stolicą Szwajcarii odpowiada na potrzeby rynku. Z badań marketingowych oraz danych o ruchu lotniczym z Wrocławia wynika, że istnieje zapotrzebowanie na biznesowe loty do Zurychu. Argumenty przekonały przewoźnika i w efekcie wprowadzamy nowy kierunek do rozkładu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.


Nową trasę będzie obsługiwał przewoźnik Jetisfaction, a do Zurychu będzie latać samolot Saab 340. Maszyna zabierze na pokład 34 osoby. Będzie startował z Wrocławia o godz. 8.45. Powrót z Zurychu planowany jest na godz. 16.15. Lot będzie trwał niecałe dwie godziny.

- Wrocławskie lotnisko ciągle się rozwija, a liczba pasażerów stale się zwiększa, dlatego cieszę się, że możemy wyjść naprzeciw ich...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail