Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Do bankowej stolicy na bank z Wrocławia

Stolica Dolnego Śląska łączy się z bankowo-biznesową stolicą świata. 6 września z wrocławskiego lotniska odleci pierwszy samolot do Zurychu. Połączenie z największym miastem w Szwajcarii uruchamia niemiecki przewoźnik Jetisfaction.


Połączenie Wrocław–Zurych zostanie uruchomione po wakacjach, a pierwszy lot zaplanowano na 6 września. Samoloty będą latały dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki.
- Połączenie ze stolicą Szwajcarii odpowiada na potrzeby rynku. Z badań marketingowych oraz danych o ruchu lotniczym z Wrocławia wynika, że istnieje zapotrzebowanie na biznesowe loty do Zurychu. Argumenty przekonały przewoźnika i w efekcie wprowadzamy nowy kierunek do rozkładu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.


Nową trasę będzie obsługiwał przewoźnik Jetisfaction, a do Zurychu będzie latać samolot Saab 340. Maszyna zabierze na pokład 34 osoby. Będzie startował z Wrocławia o godz. 8.45. Powrót z Zurychu planowany jest na godz. 16.15. Lot będzie trwał niecałe dwie godziny.

- Wrocławskie lotnisko ciągle się rozwija, a liczba pasażerów stale się zwiększa, dlatego cieszę się, że możemy wyjść naprzeciw ich...

Wydanie: 11/2011, PRAWO

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności