Oferty turystyczne z 50 krajów świata na TT Warsaw 2011

Etniczne safari po Namibii, spotkania z ludźmi Himba, Damara i Buszmenami, nurkowanie z rekinami w RPA, przejażdżki wielbłądem po pustyni lub rafting w Maroku, słowackie ośrodki narciarskie i wspaniałe hotele SPA & Wellness czy też degustacje win we Francji, Hiszpanii, Argentynie albo Chile - to tylko niektóre propozycje turystyczne ponad 600 wystawców z 50 krajów świata, którzy wezmą udział w XIX Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2011. W tym roku po raz pierwszy na warszawskich targach swoje wyjątkowe oferty turystyczne zaprezentuje Japonia, Albania, Laos i Wietnam. TT Warsaw 2011 odbędą się w dniach 22-24 września w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.


- Na tegorocznej edycji Targów TT Warsaw prezentować się będą regiony z wielu stron świata, oferując turystom bardzo różnorodne formy spędzania czasu. Na stoiskach będzie można znaleźć interesujące pomysły na podróże, propozycje egzotycznych wycieczek, aktywnego odpoczynku, ekstremalnych sportów gwarantujących niezapomniane wrażenia, jak również wyjazdy pełne relaksu w ekskluzywnym otoczeniu czy do miejsc przyjaznych rodzinom i dzieciom. Wybór jest ogromny i z pewnością czas spędzony na naszych targach będzie niezwykle inspirujący zarówno dla przedstawicieli branży turystycznej poszukujących nowych kontaktów biznesowych i kierunków podróży, jak również zwiedzających indywidualnych planujących niezapomniane wycieczki i urlopy - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.


Oferty turystyczne z całego świata

Zwiedzający Targi TT Warsaw 2011 będą mieli do dyspozycji wszechstronny katalog ofert na spędzenie wolnego czasu w różnych zakątkach świata. Miłośników Afryki powinna zainteresować propozycja Wild Wind Namibian Safaris i etniczne safari „Plemiona Namibii” wraz z wizytą w tradycyjnych wioskach, pokazami tańców i śpiewów, wyrabianiem...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail