Potomkowie Azteków na scenie TT Warsaw 2011

Pokazy Indian Mexicas - potomków Azteków, występy grup tanecznych z Nepalu, Japonii, Słowacji obok przedstawiającego piękno polskiego folkloru Śląska, koncert jazzowy zespołu z Maroka oraz prezentacje Capoeiry odbędą się 24 września, trzeciego dnia XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2011. Na zwiedzających oprócz bogatego programu artystycznego czekają spotkania z podróżnikami m.in. żeglarką Martą Sziłajtis–Obiegło i reporterem Piotrem Kraśko, a także degustacje przysmaków z różnych stron świata i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Targi TT Warsaw organizowane są w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na trzeci dzień targów jest bezpłatny.


- Targi turystyczne to doskonała okazja, aby nie tylko poznać szereg interesujących propozycji podróży do różnych stron świata, ale również spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Poprzez liczne pokazy na scenie i na stoiskach zwiedzający będą mogli poznać kulturę i tradycje różnych regionów i krajów. W tym roku po raz pierwszy umożliwiamy wszystkim bezpłatny wstęp w sobotę. Na ten dzień zaplanowaliśmy bowiem ciekawy program pełen koncertów, występów tanecznych i spotkań ze znanymi podróżnikami. Dzięki temu dzień spędzony na naszych targach będzie z pewnością wyjątkowo barwną i miłą odskocznią od codzienności - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.


Koncerty, pokazy, degustacje i konkursy

W tym roku po raz pierwszy na TT Warsaw zaprezentuje się Japonia, która oprócz interesującej oferty turystycznej, przygotowała wspaniałe atrakcje. Odbędą się pokazy tańca japońskiego teatru No, a także spotkania na temat kultury japońskiej połączone z degustacją alkoholi japońskich (sake),...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail