XIX edycja Targów TT Warsaw 2011 zakończona sukcesem

Ponad 22 tys. zwiedzających zgromadziły XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, które odbyły się w dniach 22-24 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Aż 12 tys. osób stanowili przedstawiciele branży turystycznej z Polski i zagranicy. Przez trzy dni targom towarzyszyły liczne konferencje, szkolenia i warsztaty prowadzone przez ekspertów. W tym roku wstęp w sobotę był bezpłatny i tego dnia zanotowano największą liczbę zwiedzających – blisko 10 tys. osób, którym czas dodatkowo umilały atrakcje, konkursy, degustacje, występy artystyczne i spotkania z podróżnikami. Na targach znalazły się propozycje turystyczne z 62 krajów świata zaprezentowane przez 650 wystawców.


 - Tegoroczna edycja targów TT Warsaw była prawdziwym świętem turystyki. Do stolicy przyjechali przedstawiciele branży z całego świata, by nawiązać międzynarodowe kontakty biznesowe i mieli ku temu wymarzone warunki. Wystawcy w niezwykle barwny i urozmaicony sposób prezentowali walory turystyczne swoich krajów, co spotykało się z dużym zainteresowaniem zwiedzających, zarówno branżowych, jak i indywidualnych. Trzy dni TT Warsaw były też świetną okazją dla polskich miast i regionów, by przedstawić swoje atrakcje światowej branży turystycznej, co ma szczególne znaczenie w okresie Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej i przed zbliżającymi się rozgrywkami EURO 2012. Zainteresowanie naszym krajem było bardzo duże i jestem przekonana, że przyniesie to wymierne efekty - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.


Cały świat spotkał się na TT Warsaw

Zwiedzający TT Warsaw 2011 mogli poznać oferty turystyczne z różnych stron świata. Z fascynujących Indii w ciągu kilku chwil przenosili się do pięknej Japonii, poznawali uroki plaż Dominikany czy zlokalizowane na pustyni atrakcje Egiptu. Ze względu na zbliżający się sezon zimowy, wiele osób było zainteresowanych europejskimi kurortami i stacjami narciarskimi. Swoje oferty turystyczne na TT Warsaw prezentowały 62 kraje, z tego aż 36 na stoiskach narodowych. Były to: Albania, Algieria, Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czechy, Dominikana, Egipt, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Indie, Irlandia, Izrael, Jamajka, Japonia, Jordania, Kenia, Litwa, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Namibia, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rumunia, Słowacja, Tajlandia, Tunezja, Węgry i Włochy.


Tegorocznym krajem partnerskim TT Warsaw było Maroko, którego stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających.  - Decyzja, by zostać krajem partnerskim Targów TT Warsaw, była bardzo dobra. To były niezwykle udane targi, odbyliśmy wiele owocnych spotkań i stworzyliśmy znakomite plany na przyszłość wspólnie z naszymi partnerami – touroperatorami. TT Warsaw było również doskonałą okazją do zaprezentowania różnorodności Maroka i jego wspaniałych propozycji dla polskich turystów...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail