Singiel w podróży

Udany urlop w pojedynkę? Tak, to możliwe. W 2010 roku single stanowili kilkanaście procent wszystkich turystów wyjeżdżających na wakacje czy ferie. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Ta tendencja pokazuje, że wyjazdy w pojedynkę cieszą się rosnącą popularnością. Jednakże należy pamiętać, że wyjeżdżając samotnie jesteśmy zdani głównie na siebie, dlatego jak radzi ERV, ekspert w dziedzinie ubezpieczeń turystycznych, warto wybrać odpowiednia polisę.


Osoby wybierające wyjazd w pojedynkę chwalą sobie związaną z tym niezależność. Nie muszą dostosowywać się do drugiej osoby, sami decydują o formie spędzania czasu, wybierają najciekawsze dla siebie atrakcje, a także mogą łatwiej poznać nowych ludzi.
Jak zauważa Beata Kalitowska, dyrektor zarządzające ERV w Polsce, jest także druga strona medalu. - W razie nieoczekiwanych problemów singiel samodzielnie musi się z nimi uporać. Stąd tak ważne jest zabezpieczenie w postaci odpowiedniej polisy - dodaje.


Bogatą ofertę...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail