Poltrip.pl – system rezerwacji on-line miejsc noclegowych – nowym produktem MURATORA S.A. o tematyce turystycznej

MURATOR S.A. wzbogacił swoją ofertę produktów z dziedziny podróży i turystyki. Uruchomiony nowy serwis - Poltrip.pl - jest obszerną, zweryfikowaną bazą różnorodnych miejsc noclegowych z system rezerwacji on-line i przewodnikiem po Polsce w jednym.


Serwis Poltrip.pl powstał z myślą o wszystkich podróżujących po Polsce, którzy poszukują różnego typu miejsc noclegowych oraz ciekawych i praktycznych informacji o tym, co warto zwiedzić i jak atrakcyjnie spędzić czas w wybranym zakątku naszego kraju.


„Według danych GUS z obiektów zbiorowego zakwaterowania w 2010 roku skorzystało w Polsce 20,5 mln turystów. W okresie tym udzielono 55,8 mln noclegów. Dużą część nich stanowią noclegi udostępnione przez niewielkie podmioty: kwatery prywatne, pensjonaty, obiekty agroturystyczne, które w znikomym stopniu funkcjonują w systemach rezerwacji online. Naszym założeniem jest zagospodarowanie tej luki i zaoferowanie produktu, który nie tylko umożliwia rezerwacje on-line, ale też – dzięki dodatkowym informacjom turystycznym – ułatwia podjecie...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail