Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Park rozrywki połączy Grodzisk Mazowiecki i Abu Dhabi

Spółka Las Palm podsumowała ostatnie półrocze pracy nad projektem dotyczącym budowy pierwszego i największego polskiego parku rozrywki Adventure World Warsaw. Powołano Dyrektora Zarządzającego i Wykonawczego oraz Dyrektora Finansowego AWW. Na prace związane z tworzeniem parku spółka wydała już ponad 11 milionów euro. 15 grudnia na konferencji w Warszawie spółka ogłosiła także powstanie parku Adventure World Abu Dhabi, który zbudowany zostanie w oparciu o koncepcję tematyczną Adventure World Warsaw z uwzględnieniem lokalnej kultury i historii.


Przed rozpoczęciem budowy parku rozrywki Adventure World Warsaw spółka Las Palm kompletuje wszystkie niezbędne decyzje i pozwolenia. Pierwsze wyzwanie wiąże się zabezpieczonymi przez inwestora gruntami. - Dzięki ogromnemu zaangażowaniu burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego decyzji w sprawie odrolnienia gruntów spodziewamy się w lutym przyszłego roku ­ - powiedział Prezes Las Palm Peter Mulder podczas spotkania z dziennikarzami. Kwestia ta jest kluczowa dla uchwalenia, a następnie uprawomocnienia się miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Las Palm przewiduje, iż po zakończeniu tych formalności już w czerwcu uda się uzyskać pozwolenie na budowę, co oznacza rozpoczęcie prac ziemnych na terenie inwestycji w lipcu...

Wydanie: 11/2011, PRAWO

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności