Park rozrywki połączy Grodzisk Mazowiecki i Abu Dhabi

Spółka Las Palm podsumowała ostatnie półrocze pracy nad projektem dotyczącym budowy pierwszego i największego polskiego parku rozrywki Adventure World Warsaw. Powołano Dyrektora Zarządzającego i Wykonawczego oraz Dyrektora Finansowego AWW. Na prace związane z tworzeniem parku spółka wydała już ponad 11 milionów euro. 15 grudnia na konferencji w Warszawie spółka ogłosiła także powstanie parku Adventure World Abu Dhabi, który zbudowany zostanie w oparciu o koncepcję tematyczną Adventure World Warsaw z uwzględnieniem lokalnej kultury i historii.


Przed rozpoczęciem budowy parku rozrywki Adventure World Warsaw spółka Las Palm kompletuje wszystkie niezbędne decyzje i pozwolenia. Pierwsze wyzwanie wiąże się zabezpieczonymi przez inwestora gruntami. - Dzięki ogromnemu zaangażowaniu burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego decyzji w sprawie odrolnienia gruntów spodziewamy się w lutym przyszłego roku ­ - powiedział Prezes Las Palm Peter Mulder podczas spotkania z dziennikarzami. Kwestia ta jest kluczowa dla uchwalenia, a następnie uprawomocnienia się miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Las Palm przewiduje, iż po zakończeniu tych formalności już w czerwcu uda się uzyskać pozwolenie na budowę, co oznacza rozpoczęcie prac ziemnych na terenie inwestycji w lipcu...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail