PKP Intercity uruchomi dodatkowe pociągi w okresie świąteczno – noworocznym

W okresie świąteczno – noworocznym Spółka PKP Intercity uruchomi 26 dodatkowych pociągów. Pasażerowie wybierający się w tym czasie w podróż, będą mogli skorzystać z promocyjnych ofert Intercity m. in. Biletu Rewelacyjnego czy propozycji Last Minute. Od 19 grudnia przewoźnik wprowadzi również, pilotażowo, obowiązkową rezerwację miejsc w  klasie 2 ośmiu pociągów TLK.


W okresie świąteczno – noworocznym, obejmującym Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok oraz długi weekend ze świętem Trzech Króli, PKP Intercity uruchomi w sumie 26 dodatkowych pociągów, w tym 6 kategorii Express (Ex) i 20 TLK. Będą to przede wszystkim pociągi jadące do górskich miejscowości turystycznych takich jak Zakopane, Wisła czy Krynica, a wyruszać będą m. in. z Warszawy, Gdańska, Szczecina czy Krakowa. Pierwszy z dodatkowych pociągów wyjedzie w trasę już w nocy z 16 na 17 grudnia.


Pasażerowie wybierający się w podróż pociągami należącymi do PKP Intercity mogą skorzystać z kilku ofert specjalnych, które obowiązują od 11 grudnia, czyli od momentu wprowadzenia nowego rozkładu jazdy na kolei.


Jedną z nich jest Bilet Rewelacyjny - obniżona, w stosunku do normalnej taryfy, cena za przejazdy pociągami na wyznaczonych odcinkach, zarówno w klasie 1 jak i 2.  Do tej pory była dostępna jedynie w pociągach kategorii TLK, od 11 grudnia bilety w niższej cenie, można kupić także na przejazd pociągami Express (Ex)i Express Intercity (EIC) – kursującymi w relacji Warszawa – Gdynia i Gdynia – Warszawa przez Działdowo, Malbork, Tczew. Na przykład pasażer, który na tej trasie wybierze pociąg Ex w klasie 2, zapłaci za przejazd jedynie 87,50 zł, zamiast 119,50 zł (w cenę wliczona jest...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail