Biuro Podróży First Class S.A. z grupy MNI łączy siły z Incentive House Sp. z o.o., biurem organizującym wyjazdy motywacyjne i integracyjne

Kontrolowane przez notowaną na warszawskiej giełdzie spółkę holdingową MNI S.A. Biuro Podróży First Class S.A., zajmujące się m.in obsługą podróży biznesowych oraz turystyką kwalifikowaną dla zamożnych klientów łączy siły z Incentive House Sp. z o.o., biurem specjalizującym w organizacji wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych. Anna Paczkowska (obecnie Anna Szymaszkiewicz-Kołodziej), dyrektor zarządzający w Incentive House oraz właścicielka tego biura obejmie stanowisko Dyrektora Działu Incentive Travel w Biurze Podróży First Class S.A.


Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka holdingowa MNI S.A. (indeks: sWIG80) kontrolująca bezpośrednio i pośrednio kilkanaście spółek działających w branży: telekomunikacyjnej, zaawansowanych usług dodanych i marketingu mobilnego, medialnej oraz turystycznej od kilku lat z powodzeniem realizuje strategię rozwoju poprzez akwizycje i połączenia. Odpowiadające za segment turystyczny w grupie Biuro Podróży First Class S.A., przeprowadziło w tym roku już dwie transakcje M&A (ang. Mergers and Acquisitions – fuzje i przejęcia). W kwietniu połączyło się z warszawskim tour operatorem Dive Away Sp. z o.o., zajmującym się turystyką dla nurków, a w grudniu br. przejęło zorganizowaną część przedsiębiorstwa Euroreisen Biuro Turystyczne Sp. z o.o., jednego z najstarszych biur w Warszawie, specjalizującego się w sprzedaży masowej oferty niemieckich organizatorów podróży. Tym razem Biuro Podróży First Class S.A. łączy siły ze stołeczną firmą Incentive House Sp. z o.o., specjalizującą się w organizacji wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla klientów biznesowych. – Połączenie Biura Podróży First Class S.A. z Incentive House oznacza poszerzenie oferty dla segmentu klienta biznesowego, co pozwoli na uzyskanie istotnych synergii przychodowych w przyszłości. Jest to część działań, które mają wzmocnić First Class przed planowanym wprowadzeniem tej spółki na warszawską giełdę – mówi Andrzej Piechocki, prezes MNI S.A.


Oferta na...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail