Amadeus zawiera strategiczną umowę z HRS

Firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla branży turystycznej, i HRS, wiodący na świecie portal hotelowy dla klientów korporacyjnych, podpisały strategiczne porozumienie o współpracy, której efektem będzie dystrybucja oferty hotelowej HRS za pośrednictwem systemu Amadeus. Umowa stanowi duży krok w realizacji strategii przez firmę HRS, ponieważ po raz pierwszy portal hotelowy będzie udostępniał swoją ofertę poprzez globalny system dystrybucji.


W ramach umowy, która stanowi duży przełom w zakresie dystrybucji przez firmę Amadeus oferty hotelowej pochodzącej z wielu źródeł („Multisource”), Amadeus dokona integracji ze swoim system dystrybucyjnym bazy danych HRS, zawierającej około 250 tysięcy obiektów hotelowych, w tym ponad 50 tysięcy niezależnych hoteli, które dotychczas były dostępne wyłącznie poprzez system HRS.


HRS oferuje podróżującym służbowo szeroki wybór hoteli na całym świecie, któremu towarzyszą szczegółowe i wysokiej jakości informacje handlowe dostępne w 32 językach, gwarancja najlepszych cen dla wszystkich hoteli oraz elastyczne i przyjazne klientowi warunki rezerwacji. Integrując ustandaryzowaną ofertę hotelową HRS z niedawno zmodernizowanym przez firmę Amadeus systemem wyszukiwania i rezerwacji miejsc hotelowych, Amadeus i HRS odpowiadają na oczekiwania klientów, zainteresowanych efektywnym,...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail