Neckermann na ścieżce wzrostu. Bardzo dobre wyniki przedsprzedaży Lata 2012

Neckermann kończy dwa pierwsze miesiące sprzedaży letniej oferty z bardzo dobrym wynikiem. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, biuro podróży odnotowuje 21% wzrost sprzedaży oferty lotniczej. Dane te nie wliczają liczby miejsc w samolotach odsprzedawanych innym touroperatorom, co stanowi ważny czynnik wzrostu zawyżający wskaźniki innych firm turystycznych. Wyniki wyraźnie wskazują na wzrost udziału Neckermanna na rynku lotniczej turystyki wyjazdowej. Według raportu opublikowanego w dniu 7.02.2012 przez Polski Związek Organizatorów Turystyki, skumulowana sprzedaż oferty lotniczej całego rynku w stosunku do roku poprzedniego wzrosła w tym czasie zaledwie o 2,7%.


- Wyniki przedsprzedaży letniej oferty są dla nas bardzo obiecujące – mówi Jacek Dąbrowski, Dyrektor Produktu Neckermann Polska. – Liczne nowości, większe sprofilowanie oferty a także skuteczna polityka cenowa, dają oczekiwane rezultaty.  - dodaje.


W okresie przedsprzedaży najczęściej wybieranymi kierunkami były: Turcja, Grecja, Hiszpania i Bułgaria. Turcja i Bułgaria to...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail