Dwadzieścia lat minęło Jubileusz Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw

Wyjątkowy jubileusz, w wyjątkowym gronie. Od 27 do 29 września, już po raz dwudziesty trwać będą Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012. Impreza odbędzie się w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Na zwiedzających czekać będą setki profesjonalnie przygotowanych stoisk. Odświętną oprawę TT Warsaw 2012 dopełnią interesujące seminaria, pokazy, koncerty i szereg imprez okolicznościowych.


TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla branży turystycznej w Polsce, podczas którego prezentuje się tak wiele krajów z całego świata.


Idea targów powstawała w latach dziewięćdziesiątych, kiedy polska turystyka dopiero rozpoczynała swoją długą drogę, a wyjazdy zagraniczne odbywały się głównie palcem po mapie. Przez ostatnie dwadzieścia lat TT Warsaw rozwijały się i uczyły wraz z całą branżą, stając się z czasem jednym z najważniejszych w Polsce wydarzeń dla sektora turystycznego oraz jedyną w swoim rodzaju platformą kontaktów biznesowych pomiędzy polską i międzynarodową branżą turystyczną.


Krajem...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail