Informacja o targach REKREACJA i Festiwalu Miast Partnerskich w Bielsku - Białej

W dniach od 15 do 17 czerwca 2012 r. w nowoczesnej, wielofunkcyjnej hali pod Dębowcem w Bielsku – Białej odbędzie się druga edycja targów REKREACJA 2012.

 

Celem tej imprezy jest zaprezentowanie atrakcyjnych regionów i miejscowości zarówno w kraju jak i zagranicą oraz promocja aktywnego wypoczynku, zdrowego trybu życia, itp.

Tym razem targi te będą połączone z Festiwalem Miast Partnerskich organizowanym przez Urząd Miasta w Bielsku – Białej.

Podczas tego trzydniowego festynu dla mieszkańców Podbeskidzia, każdy powinien dla siebie, coś interesującego znaleźć. Oprócz aktualnych propozycji wyjazdów do ciekawych zakątków świata, na targach będzie można znaleźć wiele informacji o ośrodkach wypoczynkowych czy ośrodkach SPA, niezbyt odległych od miejsca zamieszkania, które oferują atrakcyjne formy spędzenia czasu wolnego od pracy, czy też aktywne formy wypoczynku weekendowego.

Na największym i ciekawie zaaranżowanym stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej można będzie zapoznać się z bardzo różnorodną ofertą atrakcyjnych zakątków województwa ślaskiego. Na stoisku Euroregionu Beskidy, który zgodnie z hasłem „Beskidy bez granic” wiele czyni dla rozwoju transgranicznej współpracy na obszarze Beskidów, będzie można uzyskać informację i foldery promujące ten bardzo...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail