Wyjedź po zdrowie - nowa moda na turystykę medyczną

Polska już od kilku lat stanowi atrakcyjny kraj do odwiedzenia dla wielu turystów. Zróżnicowanie geograficzne; morze i góry, niezliczone zabytki historyczne i bogata kultura przyciągają co roku rzeszę obcokrajowców.

 Od niedawna motywem przyjazdu do Polski jest również możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług medycznych. Taki rodzaj podróżowania nazywany jest turystyką medyczną i staje się coraz bardziej popularną formą wyjazdu połączonego z leczeniem.

Z podobnego rodzaju turystyki korzystają już od dawna sami Polacy, szukający miejsca na wypoczynek wraz z leczeniem w innym regionie zamieszkania. Niektórym wystarczy wyjazd nad polskie morze czy w góry, inni wybierają miejscowości typowo uzdrowiskowe, takie jak Ciechocinek czy Krynica. Turyści zagraniczni szukają przede wszystkim profesjonalnej kliniki medycznej, w której mogą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i poprawić urodę. Jednym z takich miejsc jest...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail