10. Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA – na wodzie 30 lipca – 2 sierpnia 2015 (czwartek – niedziela) Przystań Jachtowa MARINA GDYNIA

Z WIATREM I WODĄ W GDYNI

Od trzydziestego lipca do drugiego sierpnia w Gdyni odbędą się Jubileuszowe 10. Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA - na wodzie. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny przez cztery dni można będzie oglądać w przystani jachtowej „Marina Gdynia”.

Głównym celem Targów WIATR i WODA w Gdyni jest promocja idei żeglarstwa morskiego i sportów wodnych, a przy tym umożliwienie amatorom wodnej rekreacji oceny walorów jachtów, łodzi motorowych i sprzętu sportowego w ich naturalnym środowisku - na wodzie.

Tegoroczna edycja Targów będzie rekordowa. Swoją ofertę zaprezentuje 137 firm z kraju i zagranicy (Niemiec, Ukrainy i Czech). W gdyńskim porcie zobaczymy blisko 120 jachtów i łodzi, w tym wiele premierowych, debiutujących na rynku jednostek. Wśród prezentowanych jachtów i łodzi znajdą się zarówno jednostki za kilkadziesiąt tysięcy, jak i luksusowe łodzie za miliony złotych.

Tradycyjnie przy nabrzeżu w gdyńskiej Marinie zobaczymy ofertę polskiej stoczni Galeon. Tegorocznym hitem i jednocześnie największą łodzią prezentowaną w Gdyni będzie Galeon Crystal 780 - flagowy model, który stanowi pokaz możliwości firmy w zakresie technologii, designu oraz jakości wykończenia. Piękna linia „kryształowego” jachtu została stworzona ze szczególną uwagą by zapewnić niebywałą przestronność i komfort na całej łodzi. W Gdyni zobaczymy także inne imponujące jednostki Galeona: 550 Fly, 445 Hts, 430 Htc, 430 Skydeck, 420 Fly, 405 Htl, 385 Hts, 325 Hts oraz 305 Open.

Ciesząca się uznaniem w kraju i zagranicą, Stocznia Delphia Yachts Kot zaprezentuje na Targach jacht Maxi 1200, zaprojektowany przez legendarnego, szwedzkiego konstruktora jachtów, Pelle Pettersona. Jacht Maxi 1200 debiutował podczas tegorocznych targów w Düsseldorfie. W Polsce zobaczymy go pierwszy raz. Maxi 1200 to jacht o eleganckiej i jednocześnie dynamicznej stylistyce, zaprojektowany do szybkiej turystyki. W ofercie Delphii znajdziemy także jachty motorowe: Nautikę 1300 oraz najnowszy model Nautika 1100S, w pełni ślizgowy cruiser, z możliwością pływania wypornościowego po rzekach czy kanałach.

Jak zawsze bogatą ofertę na Targach w Gdyni pokaże Parker Poland, który od kilku lat przebojem zdobywa rynki europejskie. Oprócz klasycznych motorówek wystawione będą hybrydowe RIB-y, w których specjalizuje się firma. W ofercie Parker Poland znajdziemy także urządzenia elektroniczne, silniki oraz osprzęt.

Obszerną ekspozycję łodzi motorowych znajdziemy na stoisku firmy Power Boats Poland....


Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail