TOUR SALON 2015 jak biznes spotkał się z pasją

W 26. edycji TOUR SALONU uczestniczyło blisko 320 firm z 20 krajów. Targi odwiedzili specjaliści z branży i osoby prywatne. Ekspozycje targowe zobaczyło 11 tysięcy osób, z czego połowa to profesjonaliści. Na kolejnej edycji spotkamy się już niedługo, bo 13-14 lutego 2016 roku. 

pws-2015-10d-59

pws-2015-10d-60

pws-2015-10d-61

pws-2015-10d-62

W podsumowaniu warto wspomnieć o nowościach, a które z uwagi na sukces jaki odniosły, z pewnością będą kontynuowane i polepszane w lutowej edycji. Jednak na początku warto podkreślić, że na targach w Poznaniu jak zawsze były obecne wszystkie polskie regiony. Tegorocznym makroregionem partnerskim TOUR SALONU było Green Velo – sieć rowerowa, która pobiegnie przez pięć województw: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie i warmińsko-mazurskie. Właśnie dlatego na stoisku królowały rowerowe atrakcje, z pokazami Krystiana Herby włącznie. Oficjalnym partnerem wydarzenia była Poznańska Lokalna Organizacją Turystyczna. Zwiedzający targi TOUR SALON 2015 zapoznawali się z ofertami firm, które reprezentowały 20 krajów, poza Polską, były tam oferty z Niemiec, Włoch, Czech, Hiszpanii, Bułgarii, Ukraina, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Gruzji, Rosji, Litwy, Węgier, Austrii, Albanii, Francji, Malty i Mołdawii. Oprócz gości z Polski, wśród profesjonalnych zwiedzających nie zabrakło gości z zagranicy. Hasło targów „Gdzie biznes spotyka się z pasją” idealnie oddawało charakter wydarzania, które łączyło atrakcje i oferty dla osób prywatnych oraz wydarzenia dla osób zawodowo związanych z branżą turystyczną. Dla „branżowców” wstęp po wcześniejszej rejestracji był bezpłatny.

Nowe elementy programu TOUR SALONU były strzałem w dziesiątkę. Mowa oczywiście o TOUR SALON BLOG MEETING organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie spotkaniu wystawców z blogerami podróżniczymi, które uzupełnione było częścią merytoryczną. Na TOUR SALONIE „zameldowało się” blisko 40 blogerów. Wśród nich byli blogerzy między innymi piszący wyłącznie o podróżach po Polsce, osoby, które skupiają się na turystyce kulinarnej, czy podróżowaniu z dziećmi. Goście TOUR SALONU z zaciekawieniem przyjęli wizytę na targach. W naprawdę napiętym grafiku znaleźli czas na indywidualne zwiedzanie ekspozycji targowych i rozmowy z wystawcami. Ważnym elementem zjazdu był panel merytoryczny. Dla obecnych na sali przedstawicieli ROT-ów wykłady i panel dyskusyjny były cenną wskazówką jak współpracować z blogerami, czego można oczekiwać i spodziewać się. Na zorganizowane...


Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail