Kanary w wersji kameralnej

O walorach turystycznych Wysp Kanaryjskich nie trzeba nikogo przekonywać. Zwłaszcza że wracają one do łask naszych turystów. Tamtejsza branża działa w odmiennych warunkach niż Polska, jednak cześć problemów jest podobna.

pws-2015-10d-51

pws-2015-10d-52

Druga pod względem wielkości z wysp archipelagu Fuerteventura ma krajobraz odmienny od Gran Canarii. Pomimo wszystkich opinii o silnych wiatrach i pustynnych widokach, ma w sobie wyjątkowy magnetyzm, co sprawia, że można się w niej zakochać bez pamięci. Warto wiedzieć, że została w całości ogłoszona Światowym Rezerwatem Przyrody przez UNESCO. Pomniki przyrody, chronione parki naturalne, wulkany, specjalne strefy ochrony dla licznych gatunków fauny i flory, pozwalają poczuć bliskość i autentyczność natury. Największym atutem dla turystów jest łagodny klimat oraz czyste powietrze pełne jodu. Sezon trwa tu przez cały rok. Hotele są więc czynne na okrągło, a w zimie dla zmarzluchów oferują podgrzewane baseny. Ponad 3 tys. godzin słońca rocznie i średnie temperatury przekraczające 21°C to zawsze dobry argument sprzedażowy. Innym atutem jest oczywiście łatwa dostępność, ponieważ wyspa znajduje się zaledwie kilka godzin lotu od Polski i ma bezpośrednie loty czarterowe i rejsowe. W plebiscycie Tripadvisora Fuerteventura jest także coraz częściej wybierana przez internautów jako najlepsza do wypoczynku wyspa Hiszpanii.Można tu uprawiać różnorakie dyscypliny sportowe na każdym poziomie zaawansowania....

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail