Dr Michael Frenzel, były CEO TUI AG, został mianowany przez Zarząd OTI Holding doradcą ds. planowania strategicznego i rozwoju struktury w Europie, w tym na rynku niemieckim.

OTI Holding z siedzibą w Turcji to wiodący koncern operujący na międzynarodowej arenie turystycznej od prawie 25 lat. W tym czasie wypracował sobie pozycję jednego ze światowych liderów branży turystycznej, z którego usług skorzystało ponad 15 milionów klientów.

pws-2016-04ah-03

Posiada 23 oddziały, w których pracuje 6 000 osób na pięciu kontynentach. Organizuje wyjazdy do niemal 60 kierunków w 28 krajach, między innymi do Turcji, Egiptu, Tajlandii, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Grecji. W swojej ofercie posiada również własne hotele w Turcji sieci Otium Hotels International oraz zarządza dzierżawionymi w Turcji i Egipcie. Działa jako touroperator głównie w 6 krajach: Turcji, Rosji, Ukrainie,...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail