FREE TIME FESTIWAL

22 tysiące gości odwiedziło podczas kwietniowego weekendu FREE TIME FESTIWAL 2016 - multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Impreza połączyła w sobie pięć uzupełniających się wydarzeń: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Bike Festiwal, Kajak Expo, Festiwal Ogrodów i Festiwal Smaków Food Trucków. Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle’u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i podziękowania od Wystawców potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.

Piknikowa atmosfera i różnorodność przygotowanych przez wystawców atrakcji przyciągnęły tłumy osób preferujących nowoczesny styl życia i nielubiących się nudzić: rowerzystów, kajakarzy, rodzin z dziećmi, miłośników ogrodów i ulicznego jedzenia.

MIŁOŚNICY PODRÓŻY – dla nich swoje oferty, walory i atrakcje turystyczne zaprezentowały m.in.: położona w południowych Niemczech Środkowa Frankonia, holenderskie Groningen, Dolny Śląsk, Małopolska, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Powiat Lidzbarski, Częstochowa, Walim, Piotrków Trybunalski. Ofertę dla entuzjastów pieszych, rowerowych i konnych wędrówek ścieżkami edukacyjnymi zaprezentowały Lasy Państwowe.


Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail