Igrzyska, jubileusz Królowej i urodziny kanapki…

Rok 2012 jest szczególny dla Wielki ej Brytanii . W Londynie odbędą się Igrzyska Olimpijskie oraz paraolimpijskie. A poddani i goście świętować będą Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety II.

 

Nie są to oczywiście jedyne wydarzenia, które w tym roku mają przyciągnąć na wyspę turystów z całego świata. Samym Igrzyskom towarzyszą imprezy adresowane nie tylko do miłośników sportu, jak choćby Olimpiada Kulturalna i Festiwal Londyn 2012, Światowy Festiwal Szekspirowski, czy rocznica wynalezienia… kanapki. Nic dziwnego, że Brytyjczycy postanowili oprawić to wszystko nową, największą w historii kampanią promocyjną. Zaproszenie dla wszystkich W czerwcu zeszłego roku ruszyła kampania „Great Britain. You’re Invited” promująca Wielką Brytanię jako cel podróży biznesowych, inwestycji, a przede wszystkim cel wakacyjny. Rząd brytyjski i jego partnerzy gospodarczy przeznaczą na tę kampanię w najbliższych czterech latach łącznie 100 milionów funtów. Turystyka,...Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail