PUHIT S.A. w nowej odsłonie

Spółka PUHIT S.A. przechodzi proces rebrandingu. Kontynuując założenia strategii rozwoju, zarząd zdecydował o zmianie nazwy oraz identyfikacji wizualnej. Narodził się w ten sposób nowy podmiot na rynku – spółka SATORIA Group S.A. Plany rozwoju oraz nowe logo firma zaprezentuje podczas wrześniowej konferencji prasowej. Spółka SATORIA Group S.A. została zarejestrowana 25.07.2012 r.

 

Powstała w wyniku przekształcenia działającej od 2007 roku Spółki PUHIT S.A., która z kolei pierwsze dziesięć lat funkcjonowała jako PUHIT Sp.z o.o. Portfolio SATORIA Group S.A. to łącznie kilkanaście obiektów. Trzy z nich działają obecnie pod szyldem największej na świecie rodziny hotelowej Best Western – BEST WESTERN Hotel Portos, BEST WESTERN Hotel Felix oraz Best Western Kraków Old Town. Spółka operuje również warszawskimi hotelami Atos i Aramis, hostelami To-Tu i Służewiec oraz hotelami RT Galicya i RT Regent w Krakowie. Ponadto w skład Spółki wchodzi Centrum Biurowo- Usługowe Galeria na Kole oraz centrum konferencyjne CKR Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Na początku br. firma powołała w 100 proc. zależną Spółkę Vision Hotel Management, której zadaniem jest zarządzanie obiektami hotelowymi. – Decyzję o rebrandingu obejmującym całą grupę kapitałową PUHIT S.A. podjęliśmy jednogłośnie. Jest to naturalne następstwo dynamicznego rozwoju Spółki i podążania za nowoczesnymi trendami – mówi Andrzej Wójcik, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i rozwoju SATORIA Group S.A. Nowa nazwa SATORIA Group S.A. pochodzi od słowa SATORI oznaczającego oświecenie, samo urzeczywistnienie. Nawiązuje również do słowa victoria – zwycięstwo, które w połączeniu z realizacją wyznaczonych celów ukazuje otwartość i dążenie do własnego rozwoju. Zarząd spółki nie ulega zmianie. Stanowisko Prezesa od 2003 roku sprawuje Danuta Skalska. Wiceprezesem zarządu ds. sprzedaży i rozwoju SATORIA Group S.A. jest Andrzej Wójcik, natomiast na stanowisku wiceprezesa ds. finansowych i restrukturyzacji pozostaje Lech Fronckiel.


Wydanie: 5/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail