Finnair znów najlepszy

2012-09-09

Podczas Międzynarodowych pokazów lotniczych w Farnborough, 12 czerwca, Skytrax 2012 World Airline Awards ogłosiło Finnair najlepszymi liniami lotniczymi północnej Europy. To coroczne wyróżnienie, przyznane Finnair trzeci raz z rzędu, uznawane jest za najbardziej prestiżowe w całym przemyśle lotniczym, a przyznawanie go opiera się na niezależnych ankietach wypełnianych przez podróżnych z ponad 160 krajów.

 

Ankieta Skytrax, trwająca ponad 10 miesięcy, dotyczyła ponad 200 linii lotniczych i składała się z ponad 18,8 milionów rozmów z pasażerami reprezentującymi więcej niż 100 różnych narodowości. Ankieta badała satysfakcję podróżnych, biorąc pod uwagę ogólne wrażenia, zarówno te na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu, od odprawy do lądowania. W ankiecie pytano też między innymi o komfort foteli, czystość kabin, jakość jedzenia, napojów, rozrywki i obsługi. Wcześniej tego roku linie Finnair utrzymały swój czterogwiazdkowy status w rankingu Skytrax, pozostając jedynymi liniami lotniczymi z krajów nordyckich, które go posiadają.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail