Najważniejsze targi turystyczne na świecie odbędą się pomiędzy WTM w Londynie, a ITB w Berlinie

Liczymy, że odwiedzi nas co najmniej 20 tysięcy klientów indywidualnych i kilka tysięcy reprezentantów branży turystycznej – mówi Jacek Oryl, prezes zarządu Murator EXPO.

Rozmawiał Zbigniew Adamów-Bielkowicz

Jacek Oryl ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 1996 roku związał się z Wydawnictwem Murator. Od 2001 roku jest prezesem zarządu spółki Murator EXPO, organizatora imprez targowych w Polsce m.in Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA czy Warszawskich Targów Książki. Od niedawna pełni również funkcję dyrektora wydawniczego miesięczników „Podróże" oraz „Żagle" w MURATOR S.A.

  

Co zadecydowało o wybraniu terminu Targów?

Murator EXPO to doświadczony organizator imprez targowych o ugruntowanej pozycji w kraju. Dlatego też ustalając termin Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE braliśmy pod uwagę wiele zmiennych, w tym formułę naszej imprezy, kalendarz targów w Polsce i na świecie, jednak przede wszystkim zadecydowały konsultacje z potencjalnymi wystawcami. Naszym celem jest by WTT PODRÓŻE odbywały się w czasie dogodnym do prowadzenia rozmów biznesowych naszych wystawców i ich profesjonalnych partnerów z branży. Jednak przy tym, co chciałbym podkreślić, nasze targi, jako jedyne w Polsce, trafiają w idealny sprzedażowo moment dla wystawców, aby promować katalog z ofertą zimową, w tym wyjazdy do krajów egzotycznych, podróże świąteczne, noworoczne a także rodzinne ferie. Jest to również dobry moment na promocję oferty WIOSNA-LATO 2013. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na fakt, że najważniejsze targi turystyczne na świecie odbywają się pomiędzy WTM w Londynie a ITB w Berlinie. Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE odbędą się tuż po targach londyńskich. Być może będzie to dobra okazja dla gości z zagranicy, by odwiedzić też Warszawę, oddaloną jedynie o półtorej godziny lotu… Dlatego zdecydowaliśmy by WTT PODRÓŻE odbyły się w dniach 16-18 listopada 2012.

 

Do kogo skierowane są Targi Turystyczne PODRÓŻE?

Zkażdym wystawcą prowadzimy rozmowy odnośnie oczekiwań, jakie mają względem Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Tworząc pierwsze targi chcemy dopasować nasze działania tak, aby jak najbardziej odpowiadały wymaganiom stawianym przez klientów. Ustalenia te...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail