XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

27-29 września 2012
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa

 

 

I DZIEŃ 27 wrzesień (czwartek) – wstęp dla osób reprezentujących branżę
 
10.00 Rozpoczęcie pierwszego dnia Targów TT Warsaw 2012 Sala A na pierwszym piętrze
10.00-11.00 Konferencja prasowa Ministerstwa Spraw Zagranicznych Sale D + E na terenie hali wystawienniczej
11.00 Uroczysta ceremonia otwarcia Targów TT Warsaw 2012 z udziałem przedstawicieli rządu, parlamentu oraz ambasadorów krajów akredytowanych w Polsce. Sale A + B na pierwszym piętrze
13.00-16.00 Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród laureatom X edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej 2012.
 
Organizatorem konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej jest Minister Sportu i Turystyki. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych opracowań dotyczących problematyki związanej z podnoszeniem konkurencyjności polskiej oferty turystycznej na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, szczególnie wynikającej z realizacji przyjętych przez Radę Ministrów strategicznych dokumentów w tej dziedzinie.
 
Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Zwycięzca dostanie 5 000 zł, a laureaci kolejnych miejsc odpowiednio 3 000 zł i 2 000 zł. Wyróżnieni zostaną również promotorzy nagrodzonych prac, którzy także otrzymają nagrody pieniężne.
 
Dodatkowo dla zwycięzcy konkursu, a także dla autora najlepszej pracy magisterskiej na temat hotelarstwa Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego ufunduje wyjątkowe pobyty w renomowanych hotelach.
 
Na galę zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu, a także przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki, partnera konkursu – Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, patronów branżowych: MT TARGI i Polskiej Organizacji Turystycznej oraz promotorzy prac zgłoszonych do konkursu, przedstawiciele władz uczelni, kilkakrotnie wyróżnionych w konkursie oraz przedstawiciele branży turystycznej. Gościem uroczystości będzie pani Monika Rogozińska, prezes Oddziału Polskiego The Explorers Club, która poprowadzi prezentację: „Opowieść o liderach eksploracji, trudnościach, jakie musieli pokonać, żeby ich pionierskie osiągnięcia stały się oczywistymi; o marzeniach, niepodawaniu się i sile przetrwania.”
 
14.30-15.30 Workshop „Republika Dominikańska: Kraj Marzeń” Sala C na pierwszym piętrze Mowa powitalna, Leila Boasier-Budecker – dyrektor Organizacji Turystycznej Republiki Dominikany na Centralną i Wschodnią Europę. Prezentacja i krótki film o Republice Dominikany. Loteria – do wygrania 5 niezwykłych prezentów od Republiki Dominikany. Degustacja wybornego rumu, dyskusja oraz odpowiedzi na pytania. Prezentacja będzie prowadzona w języku polskim. Organizator: Organizacja Turystyczna Republiki Dominikany.
 
15.00-16.00 Prezentacja linii lotniczych LAN Airlines oferujących loty do Ameryki Południowej. Sala E na terenie hali wystawienniczej Organizator: LAN Airlines
 
14.30-17.00 Rada Naczelna Polskiej Izby Turystyki Sala D na terenie hali wystawienniczej Organizator: Polska Izba Turystyki
 
10.00–17.00 Prezentacja Polskich Regionów Stoisko Związku Województw RP
 
Podstawowym celem tych spotkań jest prezentacja atrakcyjności turystycznej regionów w zakresie nowych...

Wydanie: 6/2012, DODATEK TARGOWY TT WARSAW
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail