Wakacyjne nieruchomości

2012-11-16

Portal WakacyjnyWynajem.pl, rozpoczyna budowanie grupy e-turystycznej. Startuje z własnym nowym serwisem – abierto.pl – a jednocześnie prowadzi negocjacje dotyczące przejęcia firmy działającej także w obszarze turystyki i turystycznego ecommerce. – Funkcjonujemy na rynku z serwisem WakacyjnyWynajem. pl już kilka lat i udało nam się zbudować silną pozycję w swojej kategorii, ale też od pewnego czasu dostrzegaliśmy wyraźną potrzebę poszerzenia zakresu działalności – mówi Krzysztof Florek, dyrektor zarządzający ABIERTO.

  

W odróżnieniu od portalu WakacyjnyWynajem.pl, w którym znaleźć można ofertę wakacyjnych apartamentów do wynajęcia, nowy projekt jest serwisem z zagranicznymi nieruchomościami na sprzedaż. – Jesteśmy pewni, że uruchomienie nowego serwisu oraz w niedługim czasie stworzenie grupy e-turystycznej, pozwoli nam na zbudowanie jeszcze silniejszej pozycji na rynku turystycznego e-commerce nie tylko dzięki wejściu w nowe obszary, ale także dzięki wykorzystywaniu synergii pomiędzy nimi – informuje Krzysztof Florek. Serwis abierto.pl kierowany jest z jednej strony do polskich właścicieli zagranicznych nieruchomości – apartamentów, domów lub willi, którzy chcieliby je sprzedać, z drugiej do wszystkich osób zainteresowanych zakupem takich nieruchomości, zarówno na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

 

W perspektywie ok. 6 miesięcy planowane jest wdrożenie wersji rosyjskiej i angielskiej. – Stworzenie serwisu abierto.pl jest w dużej mierze związane z sygnałami, które otrzymywaliśmy zarówno od zagranicznych, jak i polskich właścicieli nieruchomości ogłaszających się w serwisie WakacyjnyWynajem.pl. Wielu z nich jest żywo zainteresowanych dotarciem do wschodnioeuropejskich inwestorów. Dlatego wdrożenie wersji rosyjskiej abierto będzie dla nas priorytetem w najbliższym czasie – dodaje Krzysztof Florek. Abierto.pl jest serwisem ogłoszeniowym – nie będzie pobierać prowizji od sprzedaży reklamowanych na swoich łamach nieruchomości, a jedynie opłaty za zamieszczenie ogłoszenia przez sprzedającego. Swoim ogłoszeniodawcom będzie gwarantować bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi zakupem.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail