British z nową księgowością

2012-11-16

Firma Amadeus, poinformowała, że British Airways jest pierwszą linią lotniczą, która skorzysta z nowego rozwiązania do rachunkowości przychodów – Amadeus Passenger Revenue Accounting. Przewoźnik będzie posługiwać się internetowym systemem Amadeus, opartym na najnowszej technologii. Dzięki temu pracochłonne dotychczas zadania związane z zarządzaniem przychodami staną się elastycznym procesem o strategicznym znaczeniu dla firmy.

  

Amadeus Passenger Revenue Accounting ma za zadanie pomóc liniom lotniczym w zwiększaniu przychodów i redukcji kosztów operacyjnych oraz usprawnić i przyśpieszyć proces podejmowania trafnych decyzji dotyczących przychodów. Migracja British Airways do nowego systemu planowana jest na początek 2014 roku. – Eliminacja dokumentów papierowych z procesu dystrybucji daje szansę na rozliczanie przychodów przy okazji działalności operacyjnej. Szukaliśmy systemu do zarządzania przychodami pochodzącymi ze sprzedaży usług pasażerom, który w pełni wykorzysta tę możliwość, a jednocześnie zostanie dostarczony w ramach partnerstwa z firmą Amadeus – skomentowała Gyorgyi Szantner, Head of Finance Services, British Airways. Rozwiązanie Amadeus Passenger Revenue Accounting odpowiada na potrzeby branży lotniczej w zakresie w pełni zintegrowanego i skalowalnego rozwiązania elektronicznego, które wspiera umowy partnerskie, takie jak alianse, wspólne przedsięwzięcia i fuzje, przy jednoczesnym przestrzeganiu nowych trendów rynkowych lub branżowych, jak np. różne dokumenty elektroniczne lub uproszczone rozliczenia międzyliniowe.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail