Organizator turystyki a ekologiczny event

Organizatorzy turystyki stają często przed niełatwym wyzwaniem stworzenia od A do Z ciekawego wydarzenia dla firmy/instytucji/organizacji. I jak to w życiu, jedne wychodzą lepiej, drugie gorzej. Jedne okazują się sukcesem, a inne totalną porażką.

 

Dziś wszystkim, którzy mają cokolwiek wspólnego z organizacją eventów chciałbym przedstawić człowieka, który na imię ma Ekologiczny, a na nazwisko Event, (po angielsku brzmi to Green Event), ale przyjaciele mówią na niego po prostu Eko.

 

Pan Ekologiczny

Zaprasza swoich gości tylko do obiektów (hoteli, pensjonatów, restauracji, sal szkoleniowych itp.) dbających o ochronę środowiska. Wybiera dla nich zdrowe jedzenie oparte na naturalnych składnikach i lokalnych produktach. Zachęca do obcowania z przyrodą, lokalną społecznością, tradycją i kulturą bez naruszania jej naturalnej równowagi. Dąży do ograniczania jak tylko jest to możliwe zużycia papieru i tworzyw sztucznych, a do tego wykorzystuje ekologiczne produkty i nowoczesne technologie. Widać, że ma jasno sprecyzowane cele. Swoim klientom pomaga w chronieniu...


Wydanie: 7/2012, MARKETING
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail