Nowa kabina dla palaczy na Lotnisku Chopina

2012-12-05

Nowa, 28-osobowa kabina Double High Plaza dla osób palących wyroby tytoniowe została zainstalowana na Lotnisku Chopina w W arszawie. To kolejny element współpracy pomiędzy warszawskim lotniskiem a firmą Palarnie.pl, mającej na celu zapewnienie komfortu pasażerom.

  

Nowa kabina dla palących jest pierwszym tego typu obiektem zainstalowanym w terminalu lotniskowym na całym świecie. Double High Plaza jest dwukrotnie większa od kabin zainstalowanych na Lotnisku Chopina rok temu. Dotychczas w warszawskim porcie funkcjonowały trzy 14-osobowe urządzenia dostarczone i serwisowane przez Palarnie.pl: dwa w strefie zastrzeżonej dla pasażerów odlatujących oraz jedno w salonie VIP. W ten sposób osoby palące, przebywające na lotnisku po odprawie bezpieczeństwa bez możliwości opuszczenia budynku do czasu odlotu, mogły zgodnie z obowiązującymi przepisami palić wyroby tytoniowe. Kabiny są wyposażone w niezwykle wydajny system oczyszczający powietrze. Zawartość popielnic i filtrów jest regularnie usuwana przez serwis, a następnie utylizowana, co powoduje, że żadne produkty uboczne palenia tytoniu nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail