Mazurskie pakiety

Mazury – to obszar o potencjale rozwoju turystyki trudnym do przecenienia. Walory krajobrazowe, przyrodnicze i historyczne są atutem napędzającym rozwój regionu, trzeba jednak pamiętać, że cała Polska ma wiele jeszcze nieodkrytych dla tej gałęzi gospodarki zakątków.

  

Należy zatem dbać o to, by przyjeżdżający do nas turyści postrzegali Mazury zachodnie jako miejsce, do którego można wracać wielokrotnie i o każdej porze roku. W promocji regionu w ciągu ostatnich pięciu lat uczestniczyły zarówno punkty informacji turystycznej w regionie, biura i wydziały promocji przy urzędach miast i gmin. Zachęcano gości do przyjazdu poprzez organizację imprez cyklicznych i wydarzeń sportowych, kulturalnych, kulinarnych.

 

Klaster

Mazury zachodnie są już coraz częściej rozpoznawalną marką, ale wciąż świeżą na rynku. Stąd pomysł Zarządu Zachodnio-Mazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, by stworzyć ofertę pakietową dla turystów chcących odwiedzić region. Ambitne plany zachodnio-mazurskiego stowarzyszenia stały się realne, dzięki pozyskaniu z Unii Europejskiej środków na ten cel – jest to blisko 800 tysięcy złotych, na dwa lata działań szkoleniowych i promocyjnych. Wiosną 2012 roku rozpoczęto realizację projektu „Klaster Turystyczny Mazury Zachodnie”. Klaster stanowi platformę współpracy między lokalnymi samorządami, przedsiębiorcami prywatnymi, organizacjami oraz innymi podmiotami związanymi z obsługą ruchu turystycznego. Głównym celem tego porozumienia jest przygotowanie i sprzedaż atrakcyjnych dla turysty pakietów, z interesującym programem pobytu. Mazury – to obszar o...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail