Turystyka na Narodowym…

Stadion Narodowy gościł kibiców, miłośników muzyki, a w listopadzie odbyły się tam Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Była to nowa impreza w turystycznym kalendarzu targowym.

 

 

Organizatorem tej nowej imprezy była Murator Expo, a więc firma znana na rynku imprez targowych i dysponująca odpowiednim now-how. Partnerem zaś miesięcznik „Podróże”. Miejsce – Stadion Narodowy, też nie było banalne. Obiekt budzący duże zainteresowanie przy tym dogodnie położony jest niewątpliwym atutem imprezy. Organizowanie nowych targów turystycznych, zwłaszcza jesienią, po dużych imprezach w Warszawie i Poznaniu jest na pewno posunięciem odważnym. Gdyby nie doświadczenie organizatora można by je nawet określić jako bardzo ryzykowne. Z drugiej strony, listopad jest miesiącem w którym sezon letni można uznać za całkowicie zakończony, zaś zimowy dopiero startuje. Z tego punktu widzenia jest to doskonały moment by podsumować to co było i pochwalić się ofertą zimową. Miejsce jak i program wskazują, że organizatorzy nastawili się przede wszystkim na klienta indywidualnego. Trzeba przyznać, że pierwsza impreza jest zawsze trudna. Dotyczy to zarówno ściągnięcia zwiedzających jak i wystawców. W tym wypadku trudny okres i oszczędności, które są robione przez firmy turystyczne i ośrodki regionalne czy narodowe nie ułatwiały zadania. Z tego punktu widzenia przeszło 10 tys. zwiedzających oraz ponad 110 wystawców nie jest wynikiem złym.

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail