Zimowe loty z Polski

Warszawskie Lotnisko Chopina zyska w sezonie zimowym kilka ciekawych połączeń. Pojawi się dwóch nowych przewoźników. Od grudnia lata Qatar Airways. – Od lutego Emirates Airlines będzie latać do Dubaju. A w kolejce czeka jeszcze Air Berlin oraz nowe połączenia Eurolotu – powiedział rzecznik prasowy Lotniska Chopina Przemysław Przybylski. Lotnisko Warszawa-Modlin od czerwca 2012 pełni rolę portu komplementarnego wobec Lotniska Chopina. Korzystają z niego głównie tanie linie lotnicze. W nowym rozkładzie lotnisko zyskuje aż 9 nowych tras.

  

Ryanair uruchomi loty do: Bristolu, Cork, East Midlands, Eindhoven, Frankfurtu, Glasgow, Liverpoolu i Paryża Beauvais, zaś Wizz Air do Grenoble. Z siatki znikną 4 połączenia do: Bourgas, Forli, Madrytu i Stavanger. W sezonie zimowym będzie można polecieć aż do 24 miast. Wiele tras obsługiwanych jest przez obu przewoźników. Tej zimy pasażerowie wrocławskiego lotniska mogą wybierać spośród 28 regularnych połączeń do 11 krajów na Starym Kontynencie. Wśród...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail