Aplikacja dla Gdańska

Gdańsk Convention Bureau wprowadziło kolejne udogodnienia i ułatwienia związane z aplikacją kongresową GCBeVENT.

Warto przypomnieć, że aplikacja GCBeVENT jest to pierwsze w Polsce, autorskie, bezpłatne narzędzie wspomagające organizatorów i uczestników szerokiego zakresu spotkań biznesowych. Sprawdza się doskonale w komunikacji podczas konferencji, kongresów, warsztatów i innych spotkań biznesowych. Dzięki aplikacji uczestnicy danego wydarzenia mają na swoich smartfonach dostęp do agendy eventu, prelegentów, opisu miejsca jego organizacji, informacji lokalnych i wielu innych. Aplikacja GCBeVENT umożliwia również komunikację pomiędzy organizatorami wydarzenia, a jego uczestnikami oraz pomiędzy samymi uczestnikami.

rt-2013-03

Aplikacja jest dostępna na czterech najpopularniejszych systemach operacyjnych - iOS, Android, Blackberry, Windows Phone. GCB postanowiło uruchomić dodatkowe narzędzie wspomagające organizatorów spotkań korzystających z aplikacji GCBeVENT, którzy nie posiadają własnej strony promocyjnej spotkania. Poprzez stronę gcbevent.com i specjalny panel administracyjny organizator eventu może stworzyć (na bazie gotowego szablonu) stronę internetową, na której umieści informacje. Taką stronę można również podpiąć pod stronę główną eventu. Podsumowując – aplikacja GCBeVENT jest bezpłatnie udostępniana wszystkim, którzy chcą zorganizować wydarzenia w Gdańsku i Regionie. Organizator wydarzenia otrzymuje kody dostępu do panelu administracyjnego. Po uzupełnieniu aplikacji danymi o evencie, organizator wydarzenia udostępnia aplikację uczestnikom. Gdańsk Convention Bureau może również (na bazie gotowego wzoru) pomóc przygotować dla organizatora stronę wydarzenia.

Wydanie: 10/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail