Najlepsze hotele Wellness

Zestawienie takich obiektów w Polsce i Europie opublikował serwis hotel.info. W europejskim rankingu Polska uplasowała się na ósmym miejscu. Urlop typu wellness w Europie Wschodniej jest coraz bardziej interesujący dla osób pragnących spokoju i relaksu, ponieważ stosunek ceny do oferowanych usług jest w wielu miejscach bardzo korzystny.

rt-2013-08

Oprócz Polski także Słowacja i Czechy zajmują dobre miejsca w rankingu Top Ten w kategorii najlepszych hoteli wellness w Europie. Podstawę oceny stanowiły opinie gości hoteli. Wzięto pod uwagę różne kryteria, tj. oferta dot. zajęć sportowych i usług wellness, jakość pokoi, czystość, stosunek ceny do oferowanych usług, jakość śniadania lub uprzejmość personelu.

Trzy najlepiej ocenione hotele wellness w Europie; Hotel La Quinta w Todtmoos, Niemcy, Kempinski Hotel River Park w Bratysławie, Słowacja, Hotel Sacher w Wiedniu, Austria. Goście rezerwujący noclegi za pomocą serwisu hotel.info dawali także opinie na temat hoteli wellness znajdujących się w Polsce. Trzy najlepiej ocenione hotele wellness w Polsce to: Grand Hotel Rzeszów, InterContinental Warszawa, Podewils Old Town Gdańsk. W przypadku zdobycia takiej samej oceny uwzględniono dodatkowe kryterium w postaci ilości uzyskanych ocen. W polskim rankingu uwzględniono jedynie hotele, które uzyskały minimum 10 ocen gości.


Wydanie: 10/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail