Indie inaczej

Indie jawią się niezorientowanej osobie jako jeden wielki kraj. Tymczasem jest to zbiór licznych kultur, religii a nawet stref klimatycznych. Daje to dobrze przygotowanemu touroperatorowi ogromne możliwości stworzenia ciekawej oferty. Jednak działalność na tym rynku nie jest łatwa.

rt-2013-14

Indie to tak naprawdę ogromny kraj i wiele kultur, religii, języków i obyczajów. Z tego powodu nie można stworzyć standardowego programu, który będzie w stanie pokazać cały kraj. Dlatego najciekawsze są specjalne programy stworzone przez konkretne biuro. Na to jednak mogą zdobyć się tylko doświadczone biura, mające doskonale rozeznany miejscowy rynek i współpracujący ze sprawdzonymi partnerami na miejscu.

By móc zapewnić klientom odpowiedni poziom usług trzeba doskonale poruszać się w tamtejszej rzeczywistości. Mniejsze firmy czasem ograniczają się do wybranego regionu by zaoferować naprawdę dopracowany produkt. Na działalność na całym nie ma półwyspu Dekan, jest wyżyna Dekan, jeden z regionów Indii obejmujacych m.in stan Maharastra; można powiedzieć na całym subkontynencie, pozwolić sobie mogą tylko ci najbardziej doświadczeni.

 

Istotne są przepisy

Założenie firmy świadczącej usługi touroperatora w Indiach jest procesem wieloetapowym: poza samym zarejestrowaniem firmy i odebraniem numeru rejestracyjnego należy również uzyskać zgodę Ministerstwa Turystyki. Wspomniane Ministerstwo Turystyki nakreśla plany i strategie rozwojowe oraz kampanie reklamowe, takiej jak np. Incredible India. Ministerstwu Turystyki podlegają Sekretariat Turystyki oraz Agencje Rządowe ds. rozwoju turystyki. Ponadto wpływ na...


Wydanie: 10/2012, ODKRYWAMY ZAGRANICZNE DESTYNACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail