Kongres OSAT

W trakcie warszawskich targów IT M odbył się I Agentów Turystycznych OSAT. W jego trakcie odbyły się między innymi prezentacje Portu Lotniczego Modlin.

rt-2013-02-04

Najważniejsza jednak część dotyczyła podsumowania dotychczasowej działalności stowarzyszenia. Następnie odbyła się prezentacja Andrzeja Betela podsumowująca ubiegły rok w turystyce. Z zaprezentowanego podsumowania wynikało, że nie był on aż tak dobry jak głosiła część przedsiębiorców. Jednak jak zawsze gdy chodzi o wyniki sprzedaży na polskim rynku turystycznym tezy te wywołały kontrowersję, ponieważ wiele zależy od przyjętych metod szacowania sprzedaży.

Niestety nie ma obiektywnych i akceptowanych przez wszystkich metod. Mniej kontrowersji wzbudziła część dotycząca przyszłości sprzedaży agencyjnej imprez turystycznych w Polsce. Kolejna prezentacja przygotowana przez Arkadiusza Kostrzewskiego dotycząca problemów ochrony danych osobowych w działalności agentów turystycznych.

Wydanie: 11/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail