Diamentowy Sindbad

Firma Sindbad znalazła się na liście Diamentów Forbesa 2013 – miesięcznika Forbes.

Przewoźnika umieszczono w gronie przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. – W porównaniu z poprzednim rokiem liczba Diamentów spadła z 2051 do 1931, czyli o 5,9 procent, co potwierdza, że ostatnie 3 lata nie były najłatwiejszymi dla przedsiębiorców.

rt-2013-02-05

Tym większą wartość ma dla nas to wyróżnienie – mówi wiceprezes zarządu Bogdan Kurys. Lista Diamentów Forbesa opracowana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny Diamentów Forbesa 2013 wykorzystane są dane z lat 2009-2011 m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje. Przypomnijmy, że tych ostatnich w Sindbadzie przez ostatnie lata mamy bardzo wiele. Przewoźnik dysponuje flotą ponad 200 komfortowych autokarów, których Diamentowy Sindba d średni wiek nie przekracza trzech lat.

Wydanie: 11/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail