Air France-KLM i Amadeus

Firmy poinformowały o przedłużeniu umowy. Dzięki porozumieniu, biura podróży na całym świecie będą w dalszym ciągu miały zagwarantowany dostęp do wszystkich taryf oraz informacji dotyczących ponad 74,8 milionów miejsc i 90 000 lotów obsługiwanych rocznie przez Air France i KLM za pośrednictwem systemu Amadeus.

rt-2013-02-08

Umowa obejmuje również linie regionalne funkcjonujące w obrębie grupy. Biura podróży nadal będą oferować swoim klientom dodatkowe usługi, takie jak Economy Comfort dla KLM czy Seat + w przypadku Air France, korzystając z Amadeus Airline Ancillary Services (AAAS), które jest w pełni zintegrowanym rozwiązaniem typu end-to-end, umożliwiającym przewoźnikom sprzedawanie usług dodatkowych. Ponadto, linie Air France uruchomiły nową ofertę ekonomiczną, która jest dostępna w przypadku 58 połączeń na trasach krótkich i średniej długości, dzięki czemu biura podróży mogą zapewnić swoim klientom możliwość wyboru między taryfą all inclusive a taryfą mini. Obecnie 80 proc. rezerwacji Amadeus na całym świecie dotyczy linii lotniczych, z którymi Amadeus podpisał umowę dotyczącą kontentu.


Wydanie: 11/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail