Plany Ryanaira

Irlandzkie linie lotnicze, poinformowały o rozkładzie lotów z i do Krakowa na sezon letni 2013. Linia uruchomi 6 nowych połączeń – do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos oraz Manchesteru.

W sumie Ryanair proponuje z Krakowa 31 tras, planując przewiezienie w 2013 r. ponad 1,6 miliona pasażerów. Ryanair świętuje również przewiezienie 6 milionów pasażerów z/do Krakowa w ciągu zaledwie 7 lat. W kwietniu 2013 r. w Krakowie zostanie otwarta nowa baza przewoźnika (druga w Polsce). Linia ogłosiła również plany na sezon letni dotyczące lotów z i na lotnisko w Katowicach. Pojawią się nowe połączenia do Alicante, Barcelony, Edynburga i na Kretę. Loty do tych miast zostaną uruchomione w kwietniu.

Dzięki nowym trasom Ryanair planuje przewiezienie z Katowic 400 tys. pasażerów rocznie. Przewoźnik pozostaje również na razie na warszawskim Okęciu. Wszystkie loty Ryanair zaplanowane z i na lotnisko Warszawa Modlin z powodu konieczności remontu pasa w modlińskim porcie będą obsługiwane na lotnisku Chopina do 30 kwietnia.

Wydanie: 11/2012, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail