Konkurs dla magistrantów

Ruszyła XI edycja Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

rt-2013-05-09

Od lat patronami medialnymi sa między innymi Rynek Turystyczny oraz miesięcznik Hotelarz. Inni patroni branżowi to MT Targi, TT WARSAW, Polska Organizacja Turystyczna. Jest to już czwarta edycja w której uczestniczy partner – Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która między innymi ufunduje nagrodę dla laureata konkursu, oraz dla laureata najlepszej pracy magisterskiej na temat hotelarstwa. Do konkursu szkoły wyższe mogą zgłaszać prace, które zostały obronione w roku akademickim 2011/2012 i 2012/2013 na wszystkich uczelniach publicznych i niepublicznych w Polsce. Prace należy nadesłać do 17 sierpnia na adres Ministerstwa Sportu i Turystyki. Uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród laureatom tegorocznej, XI edycji, zaplanowano podczas Targów Turystycznych TT WARSAW - 28 listopada 2013 r. Na galę zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu.


Wydanie: 3/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail