Wizz Air z własnym biurem podróży

Wizz Air uruchamia usługę Wizz Tours dla polskich pasażerów. Przewoźnik po raz pierwszy zaoferuje pakiety zawierające zarówno lot, jak i zakwaterowanie.

rt-2013-07-01

Wakacyjne pakiety Wizz Air będą dostępne od początku października 2013 r. w promocyjnych cenach na stronie www.wizztours.com. Oferta będzie przygotowana w 3 wersjach językowych: polskiej, angielskiej i węgierskiej. Przewoźnik planuje wdrożenie systemu pakietów wakacyjnych na innych rynkach po uruchomieniu ich z Polski i Węgier. Klienci będą mieli dostęp do lotów Wizz Air połączonych z ofertą zakwaterowania w ponad 30 000 hoteli. Wizz Tours będzie operatorem działającym w pełni online. Wizz Air będzie kontynuować także rozwój siatki połączeń, uruchamiając nowe kierunki wakacyjne. Przewoźnik zapowiedział rozpoczęcie nowych lotów z Warszawy i Katowic do Hurghady (od 31 października) w cenie od 289 złotych. Dla amatorów sportów zimowych, Wizz Air otwiera również połączenia z Warszawy i Katowic do Grenoble, a także loty z Poznania do Mediolanu Bergamo.
W ramach rozwoju kierunków wschodnich startują także nowe połączenia między Warszawą i Charkowem, drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Będą się one odbywały 2 razy w tygodniu. Mają przyciągnąć Ukraińskich turystów do Warszawy, jak również usprawnić podróżowanie osób przemieszczających się między tymi krajami w sprawach biznesowych. Ponadto przewoźnik ogłosił, że nieodwołalnie pozostaje na lotnisku Chopina w Warszawie ponieważ „utracił zaufanie do lotniska w Modlinie”. Jak informują przedstawiciele linii, decyzję podjęto między innymi z powodu braku na modlińskim lotnisku systemu ILS 2 (umożliwia on lądowanie w trudnych warunkach) oraz po przeprowadzeniu badań satysfakcji wśród pasażerów i załóg. Ich wyniki pokazały, że większość z nich jest nie zadowolona z pracy podwarszawskiego lotniska.

Wydanie: 5/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail