Festiwal Muzyki Dawnej w Pirenejach 2013

Festiwal Muzyki Dawnej w Pirenejach (FeMAP) odbywający się już po raz trzeci, będzie miał miejsce od 12 lipca do 24 sierpnia 2013 r. Tegoroczny festiwal będzie się składał z 40 koncertów w 17 miasteczkach Pirenejskich Katalonii i w trzech miasteczkach w Andorze.

rt-2013-07-05

W tym roku krajem zaproszonym jest Polska. Polskie zespoły Sabionetta i Ars Nova & Subtilior Ensemble, dzięki owocnej współpracy pomiędzy FeMAP a polskim Ministerstwem Kultury, uraczą Pireneje swoją muzyką. Łącznie odbędzie się 40 koncertów w niezwykłych miejscach takich jak jezioro górskie Estany Gento (La Torre de Capdella), miejscu dostępnym tylko kolejką linową, lub w zabytkach architektury romańskiej, jak np. el Sant Sepulcre (Grób Pański) z Palera w Beuda oraz kościoły Sant Vicenç d’Estamariu, Sant Quirze de Pedret w Cercs i katedra Santa Maria d’Urgell w La Seu d’Urgell. Eventhalia jest agencją oficjalną Festiwalu. Na czas festiwalu organizatorzy przygotowali dostępny na stronie www. femap.cat ciekawy program pakietów turystycznych: jednodniowych, weekendowych lub tygodniowych. Pakiety obejmują bilety na koncerty, zakwaterowanie oraz ciekawą ofertę turystyczną w Pirenejach.

Wydanie: 5/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail