Program na Poznań

Na wszystkie dni Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, które odbędą się w Poznaniu od 17 do 19 października, wstęp będą mieli zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne.

Ci pierwsi wejdą za darmo po zarejestrowaniu się na stronie www.mtp24.pl. Nowa aranżacja przestrzeni wystawienniczej w halach 3 i 3A ułatwi dostęp na wydarzenie prosto z ulicy oraz z nowego dworca PKP. W tym roku krajem partnerskim jest Japonia. Po raz pierwszy zagościła tu ona dwa lata temu i z powodu licznych atrakcji miała najbardziej oblegane stoisko. Będzie picie rytualnie przyrządzonej herbaty i degustacja napojów i przekąsek. – Trzydniowe obcowanie z kulturą japońską przeniesie się na ulice Poznania, ponieważ w dniu zakończenia targów rozpocznie się Japan Week, a wtedy targi ma zamiar odwiedzić ponad tysiąc japońskich turystów – zaznacza Anna Myślak. Nowością jest partnerstwo regionu zagranicznego – Regionu Veneto ze stolicą w Wenecji. Nieodłączną częścią targów jest merytoryka spotkań. Odbywa się od kilku do kilkunastu spotkań, warsztatów przygotowywanych z myślą o tej części zwiedzających. Po raz kolejny odbędą się sprawdzone warsztaty Travel 2.0 z marketingu w turystyce. W pierwszym dniu targów (17.10) Polska Organizacja Turystyczna organizuje warsztaty szkoleniowe na temat SPA i wellnes, które dadzą publiczności porządną porcję informacji. Prestiżowy konkurs o Złoty Medal MTP, debiutujący w ubiegłym roku w nowej odsłonie, rozwija się dalej. Podczas 24. edycji targów poza kategorią „Produkt turystyczny” dojdą dwie kolejne, które są odzwierciedlają trendy w branży: „Wydarzenie turystyczne” oraz „Nowe technologie”.

Wydanie: 5/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail