Zimowy katalog Alfa Star

W tym roku touroperator uruchomi połączenia czarterowe z Bangkokiem i C ancun. Loty na długich trasach będą obsługiwane przez linie lotnicze LO T samolotami typu Dreamliner.

rt-2013-08-02

– Wprowadzenie czarterów na kierunkach egzotycznych oznacza poprawę komfortu turystów. Bezpośrednie loty z Polski skrócą czas podróży i pozwolą uniknąć kłopotliwych przesiadek. Nasi klienci mogą także liczyć na dużo atrakcyjniejsze oferty dalekich wyjazdów – mówi Małgorzata Kozakowska, dyrektor marketingu i reklamy Alfa Star. – Egzotyka zadebiutowała w Alfa Star w mijającym sezonie i mamy nadzieję, że takie udogodnienia wpłyną na dalszy wzrost popularności tej części naszej oferty – dodaje. Dalekie kierunki to przede wszystkim wypoczynek pod palmami. Na meksykańskiej Riwierze Majów do dyspozycji gości Alfa Star wyselekcjonowało hotele 3-, 4- i 5-gwiazdkowe. Wszystkie są zlokalizowane w malowniczej miejscowości Playa del Carmen, tuż przy piaszczystej plaży. Proponowane obiekty oferują formułę all inclusive.

Tajska część oferty to wyjazdy pobytowe do Bangkoku, Pattayi oraz na wyspy Krabi i Koh Chang. Na miejscu biuro organizuje wycieczki fakultatywne, zwiedzanie Bangkoku i okolic, wizyty na farmie tygrysów i krokodyli, przejażdżki na słoniach czy nawet, dla wytrwałych piechurów, trekking w dżungli. Ciekawa propozycja to także łączony pobyt: dwa dni w Bangkoku i 12-dniowy wypoczynek na jednej z rajskich wysp. Klienci, którzy zdecydują się na wypoczynek w Egipcie, do czterech kurortów: Hurghady, Sharm el Sheikh, Marsa El Alam i Taby, polecą z pięciu polskich miast: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania i Wrocławia. W ofercie znalazły się wyjazdy na Teneryfę. Turyści zainteresowani wypoczynkiem na Kanarach będą mogli polecieć na Teneryfę z Warszawy, Gdańska, Poznania i Katowic.

Wydanie: 6/2013, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail