Bułgaria - druga młodość

Bułgaria przeżywa w Polsce turystyczny renesans. Ten kraj, który niegdyś był symbolem zagranicznego wypoczynku, z czasem stał się miejscem, do którego wyprawiali się „plecakowi” podróżnicy, poszukujący oryginalnych kierunków. Dziś znów wczasy w Bułgarii stały się popularne.

rt-2013-08-09

Oczywiście obecny wypoczynek w Bułgarii ma niewiele wspólnego z tym z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Dziś nikt już nie tolerowałby socjalistycznych standardów, jakie wówczas obowiązywały. Nikt też nie udaje się tam maluchem z czteroosobową rodziną. Nie ma takiej potrzeby, można wybrać ofertę z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Również standard usług znacznie się zmienił.

rt-2013-08-10

Nad morze


Letni wypoczynek w tym bałkańskim kraju oferuje wielu naszych touroperatorów. W katalogach dominuje region Złote Piaski oraz Słoneczny Brzeg. Są to więc najbardziej znane (wielu Polakom z dawnych czasów) miejsca wypoczynku na czarnomorskim wybrzeżu kraju. Poza znajomością marki i pewnym sentymentem, Złote Piaski oferują polskim turystom wypoczynek nad ciepłym morzem za umiarkowana cenę. Do tego tutejsze plaże są piaszczyste, co bardzo cenią polscy turyści przyzwyczajeni do bałtyckich plaż. Mniej osób wie, że na wybrzeżu występują źródła mineralne, dające możliwość korzystania z balneoterapii.
Słoneczny Brzeg jest natomiast typowym turystycznym zagłębiem ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Jest to miejsce raczej dla osób ceniących intensywną zabawę niż spokojny, kameralny wypoczynek.

rt-2013-08-11

Oczywiście oferta nadmorskiego wypoczynku w...

Wydanie: 6/2013, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail